Ersin Tatar: “UBP yüzde 33’e varan oranla zafer elde etmiştir”

6
Ersin Tatar
reklam alani

UBP Cumhurbaşkanı adayı, Başbakan Ersin Tatar UBP’nin seçimin ilk turundan bir zaferle çıktığını ifade ederek ikinci tur için sandığa katılım çağprısı çağrısı yaptı. Tatar, “Akıncı’yı dinliyorum sanki zaferi kendisi kazanmış gibi bir şeyler söylüyor. Kendi halkına bile saygısı olmayan bu kadar önemli bir seçimde insanlarımızın yansıttığı iradeyi görmek istememektedir.” diye konuştu.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Cumhurbaşkanı adayı, Başbakan Ersin Tatar UBP’nin seçimin ilk turundan bir zaferle çıktığını ifade ederek ikinci tur için sandığa katılım çağprısı çağrısı yaptı.

UBP Cumhurbaşkanı adayı, Başbakan Ersin Tatar, şöyle konuştu;

“Demokrasi sınavı tekrar verilmiştir. Biz UBP, genel başkanı ve ben adayı olarak birinciyiz. Halkımıza verdikleri destekten ötürü teşekkürlerimi ifade ediyorum. Tüm adaylara demokrasi sınavı adına teşekkürlerimi sunuyorum

Bize oy vermiş vermemiş tüm vatandaşlara da teşekkürlerimi ifade ediyorum. Elbette dünyayı ekonomileri ile sarsan pandemi süreci içindeyiz.

Sandığa katılım oranı bizi gerçekten üzmüştür. Daha yüksek bir katılım bekliyorduk. 18 Ekim’de ikinci turda daha fazla vatandaşımız sandığa giderek iradesini yansıtacaktır diye umuyorum ve bu konuda çağrımı yapıyorum.”

“AKINCI, SANKİ ZAFERİ KAZANMIŞ GİBİ BİR ŞEYLER KONUŞUYOR… KENDİ HALKINA SAYGISIZ”

“Yüzde 33 e yakın bir oranla UBP bir zafer elde etmiştir. Tüm teşkilata kadın gençlik kollarına yürekten teşekkür ediyorum.Biz, KKTC’nin kurucu partisiyiz.

Akıncı’yı dinliyorum sanki zaferi kendisi kazanmış gibi bir şeyler söylüyor. Kendi halkına bile saygısı olmayan bu kadar önemli bir seçimde insanlarımızın yansıttığı iradeyi görmek istememektedir. 18 Ekimde nihai zafer bizim olacaktır”

reklam alani
Paylaş