Yarım milyonluk içki hırsızlığı olayında tutuklanan zanlılar 3 gün daha tutuklu kalacak

11
Mağusa’da Ramadan Cemil
reklam alani

Mağusa’da Ramadan Cemil işletmelerine ait antrepodan sirkat edilen yarım milyon değerindeki içkiler ile ilgili tutuklanan 4 zanlı hakkındaki polis soruşturması devam ediyor.

Mağusa’da 4-9 Kasım tarihleri arasında Ramadan Cemil işletmelerine ait antrepodan sirkat edilen yarım milyon TL değerindeki içkiler ilgili tutuklanan Hüseyin Gör, Harun Çiftçi, Hasan Çin ve Halil Hamza Soylu hakkındaki polis soruşturması devam ediyor.

Zanlı Hüseyin Gör “Bina açma, sirkat ve kasti hasar” suçlamaları ile ilgili, zanlılar Harun Çiftçi, Hasan Çin ve Halil Hamza Soylu ise “Hırsızlık mal kabulü” suçlaması ile ilgili bugün yeniden Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı.

Polis antrepodan sirkat edilen 674 içkinin hala arandığını ve zanlıların telefon dökümlerinin beklendiğini açıklayarak zanlıların tutukluluk süresinin uzatılmasını talep etti.

Mahkeme, zanlıların 3 gün daha poliste tutuklu kalmasına karar verirken, zanlılar Cuma günü suçla bağlantısı olduğu tespit edilerek tutuklanan Kenan Çapuk ve Abdulkadir Kartal ile birlikte yeniden mahkemede huzuruna çıkarılacak.

reklam alani
Paylaş