Tufan Erhürman ateş püskürdü: Sabrın, tahammülün bütün sınırlarını aştınız!

21
Tufan Erhürman
reklam alani

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, işsizlik, okullardaki koronavirüs vakaları gibi sorunlara dikkat çekti; “Bu sorunlarla uğraşırken, Maraş kararlarıyla oyalanmamız bekleniyor öylemi?” diyerek, sabrın ve tahammül sınırlarının aşıldığını vurguladı.

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Bakanı Tufan Erhürman, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, ülkenin içinde bulunduğu durum ve sorunlara dikkat çekerek, Maraş’ın daha kolay ziyaret edilebilmesini sağlamaya yönelik kararlara ateş püskürdü…

Sterlin’in 10.7’ye dayandığını, binlerce işyerinin kapandığını, işsiz kalan veya ödeneksiz izine ayrılan on binlerce insan olduğunu hatırlatan Erhürman,“Pandemi devam ediyor. Okullardan gelen vaka haberleriyle çocuklarımız yeniden eğitime ara verme riskiyle karşı karşıya…” dedi.

“Bütçe açığıyla ilgili spekülasyonlar alıp yürümüşken ciddiyetsizliğin ve sorumsuzluğun sonucunda böyle bir dönemde yok hükmünde bir hükümetle karşıyayız” diyen Erhürman, üstelik hükümetin yok hükmünde olmasına rağmen görevden almalara ve atamalara devam ettiğine vurgu yaptı.

Halkın tüm bu sorunlarla uğraşırken, ülkedeki hiçbir kurumun haberi olmadan “Maraş’ın daha kolay ziyaret edilebilmesini sağlamaya yönelik kararlar” alındığını söyleyen Erhürman, “Bu kararlarla oyalanmamız bekleniyor öyle mi?” diyerek, “Sabrın, tahammülün bütün sınırlarını aştınız” ifadeleriyle adeta ateş püskürdü.

https://www.facebook.com/erhurman/posts/2856364031304448
reklam alani
Paylaş