Sıla Usar İncirli’den koronavirüs aşısı yorumu: “Tek ışık aşıdır…”

3
Sıla Usar İncirli
reklam alani

CTP Milletvekili Sıla Usar İncirli, koronavirüs aşısı hakkında açıklama yaparak, “Başarmak için toplumun en kırılgan halkalarını destekleyerek, bütünlüğümüzü bozmadan ilerlemeliyiz. Karanlıkta yolumuzu gösterecek olan tek ışık aşıdır” dedi.

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Milletvekili Sıla Usar İncirli, sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı.

“Milyonlarca insanın kayıplarından dolayı yas tuttuğu, yoksulluğun kol gezdiği günlerde karşılıyoruz 2021’i” diyen İncirli, “İnsanlık Covid-19’dan kurtulmak için savaşıyor. Bu savaşı kazanmamıza daha var. Başarmak için toplumun en kırılgan halkalarını destekleyerek, bütünlüğümüzü bozmadan ilerlemeliyiz. Karanlıkta yolumuzu gösterecek olan tek ışık aşıdır” ifadelerini kullandı.

CTP’li vekil açıklamasında şunları söyledi:

“Milyonlarca insanın kayıplarından dolayı yas tuttuğu, yoksulluğun kol gezdiği günlerde karşılıyoruz 2021’i. Başta sağlık olmak üzere ekonomi, sosyal yaşam, çalışma hayatı ve eğitimle ilgili birçok endişenin yüreğimize çöreklendiği bir yıl oldu 2020. İnsanlık Covid-19’dan kurtulmak için savaşıyor. Bu savaşı kazanmamıza daha var.

Başarmak için toplumun en kırılgan halkalarını destekleyerek, bütünlüğümüzü bozmadan ilerlemeliyiz. Karanlıkta yolumuzu gösterecek olan tek ışık aşıdır.

Yaraları sarmak ise eşitlikçi, adil, özgür, demokratik, akılcı politikalar güden doğru bir yönetimle mümkün olacaktır. Yeni yılda ülkemizin bütün bunlara kavuşması en büyük dileğimdir.”

reklam alani
Paylaş