Salahi Şahiner’den HP’ye: ‘CTP’yi koalisyona çekmeye çalışırken kafanızda kaç tilki dolaşıyor?’

4
Salahi Şahiner
reklam alani

CTP Milletvekili Salahi Şahiner, HP’nin bitmeyen CTP ısrarına vurgu yaparak, “Yenal Senin’e sormak lazım. CTP’yi üçlü koalisyona çekmeye çalışırken, aklınızdan hangi hesaplar geçiyor, kafanızda kaç tilki dolaşıyor?” diye sordu.

CTP Milletvekili Salahi Şahiner, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, HP Genel Başkanı Yenal Senin’in “CTP samimiyet testinten geçemedi. İddiaları sözlerini unuttu” sözlerini anımsatarak, “Sayın Senin’e sormak lazım; Herkes elini taşın altına koysun derken, Cumhuriyetçi Türk Partisi’ni üçlü koalisyona çekmeye çalışırken acaba Halkın Partisi olarak sizin aklınızda hangi hesaplar, formüller var? Kafanızda kaç tilki dolaşıyor? Siz ne kadar samimisiniz?” diye sordu.

Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin bu toplumun çıkarları ve menfaatleri söz konusu olduğunda, hiç çekinmeden ateşin içerisine atlamayı bilen, mücadeleden asla korkmayan 50 yıllık köklü bir parti olduğunu dile getiren Şahiner, “Biz bugüne kadar sizin gibi bireysel menfaatleri toplumun menfaatlerinin üzerinde tutmadığımız gibi, bugünden sonra da halkımızın birilerinin siyasi rant ve çıkarlarına alet olmasına asla izin vermeyiz” dedi.

Ülkeyi hükümetsiz bırakarak bu toplumu daha fazla oyalamaya ve bahaneler üretmeye artık kimsenin hakkı olmadığını söyleyen Şahiner, “Halkın Partisi, kalkıp da bize sorumluluk ve iyi niyet dersi vereceğine, artistlik yapacağına önce kendi şapkasını önüne koysun, iktidara geldiği günden itibaren bu halka yaşattığı hayal kırıklıklarını sorgulasın” ifadelerini kullandı.

Şahiner’in paylaşımı şöyle:

“HP’nin bitmeyen CTP ısrarı…

Halkın Partisi Genel Başkanı Yenal Senin’e göre Cumhuriyetçi Türk Partisi olarak samimiyet testinden geçememişiz. Kendimizi düşünüyormuşuz. İddialı sözlerimizi unutmuşuz.

“HP NE KADAR SAMİMİ?”

Sayın Senin’e sormak lazım; Herkes elini taşın altına koysun derken, Cumhuriyetçi Türk Partisi’ni üçlü koalisyona çekmeye çalışırken acaba Halkın Partisi olarak sizin aklınızda hangi hesaplar, formüller var? Kafanızda kaç tilki dolaşıyor? Siz ne kadar samimi siniz?

Cumhuriyetçi Türk Partisi, bu toplumun çıkarları ve menfaatleri söz konusu olduğunda, hiç çekinmeden ateşin içerisine atlamayı bilen, mücadeleden asla korkmayan 50 yıllık köklü bir partidir.

“HP ÖNCE KENDİ ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUN”

Biz bugüne kadar sizin gibi bireysel menfaatleri toplumun menfaatlerinin üzerinde tutmadığımız gibi, bugünden sonra da halkımızın birilerinin siyasi rant ve çıkarlarına alet olmasına asla izin vermeyiz.

Ülkeyi hükümetsiz bırakarak bu toplumu daha fazla oyalamaya ve bahaneler üretmeye artık kimsenin hakkı yoktur. Halkın Partisi, kalkıp da bize sorumluluk ve iyi niyet dersi vereceğine, artistlik yapacağına önce kendi şapkasını önüne koysun, iktidara geldiği günden itibaren bu halka yaşattığı hayal kırıklıklarını sorgulasın.”

reklam alani
Paylaş