Sağlık çalışanının bu görüntüsü endişeye neden oldu

118
Koronavirüs
reklam alani

İskele Boğazı’nda yol tadilat çalışmaları nedeni ile kontrollü trafik akışını sağlamak amacı ile yola konulan çalışma tabelalarını kaldırmak için ambulanstan inen sağlık çalışanının görüldüğü o an endişe yarattı.

Koronavirüs’ün ülkemizde son günlerde özellikle yerel vakalarda artış göstermesi halkı tedirginliğe sürüklüyor.

Her an yeniden karantina ve kapanma korkusu yaşayan halk, özel kıyafetli sağlık çalışanlarının görüldüğü her noktada endişe yaşyor.

İskele Boğazı’nda bir süreden beri devam eden yol çalışması ve kaldırım tadilatı nedeni ile bugün bölgede trafiğin kontrollü sağlanması amacı ile yola tabela ve uyarı levhaları yerleştirildi.

Güzergahı kullanan ambulansın geçiş yapabilmesi adına ambulanstan inen bir sağlık görevlisinin ambulanstan inip çalışma tabelalarını kaldırmak istediğinin görüldüğü o an endişe yarattı.

O anlarda görüntülenen sağlık çalışanın bulunduğu fotoğraflar sosyal medya da paylaşılarak bölgede karantina uygulaması mı oluyor endişesi yorumlarına neden oldu.

Konu ile ilgili Kıbrıs Postası’na konuşan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, bölgede karantinanın söz konusu olmadığını, tabelaların yol çalışmaları nedeni ile yolda olduğunu kaydetti.

reklam alani
Paylaş