Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listelerini ilan etti.
Kesinleşen adayların ilanıyla, kesinleşen adayların sayısı, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan bir çok yerde muhtar ve aza adayları seçilmiş oldu.
YSK kesinleşen adaylar ile seçilmiş olanları iki ayrı listeyle ilan etti.
KESİNLEŞEN ADAY İSİMLERİ
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel | ||||||
Seçimleri için kesinleşen aday listeleri, değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı | ||||||
Seçim ve Halkoylaması Yasası’nın 61. maddesi uyarınca ilan edilir. | ||||||
LEFKOŞA İLÇESİ | ||||||
BELEDİYELER | ||||||
1- | AKINCILAR BELEDİYESİ | |||||
Başkanlık Adayları | ||||||
1. | Hasan Barbaros | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | Osman Tamsarı | ( BAĞIMSIZ ) | ||||
Belediye Meclis Üyeliği Adayları | ||||||
1. | Ayten Yeniçeri | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | Erkan Barbaros | ( CTP Adayı ) | ||||
3. | Emine Toz | ( CTP Adayı ) | ||||
4. | Seha Doğan Türk | ( CTP Adayı ) | ||||
5. | Altan Cannur | ( CTP Adayı ) | ||||
6. | Yusuf Kedi | ( CTP Adayı ) | ||||
1. | Ayşegül İbrahim | ( UBP Adayı ) | ||||
2. | Gülsar Muslu | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | Engin Eğmez | ( UBP Adayı ) | ||||
4. | Hüseyin Parıldak | ( UBP Adayı ) | ||||
5. | Yusuf Özturna | ( UBP Adayı ) | ||||
6. | Hasan Kansel | ( UBP Adayı ) | ||||
2- | ALAYKÖY BELEDİYESİ | |||||
Başkanlık Adayları | ||||||
1. | Hulusi Manisoy | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | Arif Ulaş | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | Emre Özkan | ( BAĞIMSIZ ) | ||||
Belediye Meclis Üyeliği Adayları | ||||||
1. | Ramazan Aydınlı | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | Tahir Sinal | ( CTP Adayı ) | ||||
3. | Mustafa Dinarlı | ( CTP Adayı ) | ||||
4. | Gülden Ceylan | ( CTP Adayı ) | ||||
5. | Gökhan Soykan | ( CTP Adayı ) | ||||
6. | Hasan Cemoğlu | ( CTP Adayı ) | ||||
7. | Hümeyra Öden | ( CTP Adayı ) | ||||
8. | Pembe Borakan | ( CTP Adayı ) | ||||
1. | Faruk Umut | ( UBP Adayı ) | ||||
2. | Mehmet Arslan | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | Zafer Sukuşu | ( UBP Adayı ) | ||||
4. | Meltem Kansu | ( UBP Adayı ) | ||||
5. | Alparslan Türkkal | ( UBP Adayı ) | ||||
6. | Hasan Çakmak | ( UBP Adayı ) | ||||
7. | Asiye Türkkal | ( UBP Adayı ) | ||||
8. | Hüsne Ulaş | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | DEĞİRMENLİK BELEDİYESİ | |||||
Başkanlık Adayları | ||||||
1. | Ali Karavezirler | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | İsmail Bozdağ Töre | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | Ömer Meraklı | ( BAĞIMSIZ ) | ||||
Belediye Meclis Üyeliği Adayları | ||||||
1. | Mustafa Cambaz | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | Tahir Irız | ( CTP Adayı ) | ||||
3. | Arzu Miyase Babahan | ( CTP Adayı ) | ||||
4. | Ulaş Erzen | ( CTP Adayı ) | ||||
5. | Mehmet Hüdaverdioğlu | ( CTP Adayı ) | ||||
6. | Neşe Ilgan | ( CTP Adayı ) | ||||
7. | Ayşe Betmezoğlu | ( CTP Adayı ) | ||||
8. | Mustafa Şehitoğlu | ( CTP Adayı ) | ||||
9. | Ahmet Dilekkaya | ( CTP Adayı ) | ||||
10. | Mahfuz Bulğan | ( CTP Adayı ) | ||||
11. | Nazemin Çakra Hoca | ( CTP Adayı ) | ||||
12. | Fuat Tolga Emirtaneoğlu | ( CTP Adayı ) | ||||
1. | Hasan Güneşel | ( UBP Adayı ) | ||||
2. | Hasan Kunt | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | Hava İspiroğlu | ( UBP Adayı ) | ||||
4. | Mustafa Uzunsaf | ( UBP Adayı ) | ||||
5. | Hasan Yazıcı | ( UBP Adayı ) | ||||
6. | Yakup Karşılı | ( UBP Adayı ) | ||||
7. | Salih Kargı | ( UBP Adayı ) | ||||
8. | Sedat Bozçalı | ( UBP Adayı ) | ||||
9. | Müşerref Akar | ( UBP Adayı ) | ||||
10. | Mümüne Kuset | ( UBP Adayı ) | ||||
11. | Münüse Çiftçioğlu | ( UBP Adayı ) | ||||
12. | Ergun Miralay | ( UBP Adayı ) | ||||
1. | Osman Kurt | ( YDP Adayı ) | ||||
2. | Emine Kumaş | ( YDP Adayı ) | ||||
3. | Ali Özdemir | ( YDP Adayı ) | ||||
4. | Abdulkadir Kösedağ | ( YDP Adayı ) | ||||
5. | Hüseyin Yılmaz | ( YDP Adayı ) | ||||
6. | Süleyman Akçimen | ( YDP Adayı ) | ||||
7. | Ahmet Erbay | ( YDP Adayı ) | ||||
8. | Fatma Toprak | ( YDP Adayı ) | ||||
9. | Çiğdem Demir | ( YDP Adayı ) | ||||
10. | Aziz Parlak | ( YDP Adayı ) | ||||
11. | Solmaz Koç | ( YDP Adayı ) | ||||
12. | Ahmet Zengin | ( YDP Adayı ) | ||||
4. | GÖNYELİ BELEDİYESİ | |||||
Başkanlık Adayları | ||||||
1. | Ahmet Yalçın Benli | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | Mustafa Akyön | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | Mustafa Erk | ( BAĞIMSIZ ) | ||||
Belediye Meclis Üyeliği Adayları | ||||||
1. | Vedat Güven | ( HP Adayı ) | ||||
2. | Ali Öznur | ( HP Adayı ) | ||||
3. | Adem Beydola | ( HP Adayı ) | ||||
4. | Naile Güleryüz | ( HP Adayı ) | ||||
5. | Hasan Yemişçioğlu | ( HP Adayı ) | ||||
6. | Gülcan Alp | ( HP Adayı ) | ||||
7. | Rasime Abbasoğlu | ( HP Adayı ) | ||||
8. | Celal Gücel | ( HP Adayı ) | ||||
9. | Servet Şahan | ( HP Adayı ) | ||||
10. | Zehra Büyükoğlu | ( HP Adayı ) | ||||
11. | Ayşe Arıca | ( HP Adayı ) | ||||
1. | Hülya Akbil | ( CTP Adayı ) | ||||
2. | Cem Kara | ( CTP Adayı ) | ||||
3. | Dt. Mustafa Üstay | ( CTP Adayı ) | ||||
4. | Şahin Karasalih | ( CTP Adayı ) | ||||
5. | Sevim Kayıkçı | ( CTP Adayı ) | ||||
6. | Sibel Sorakın | ( CTP Adayı ) | ||||
7. | H. Soyer Kolozali | ( CTP Adayı ) | ||||
8. | Şükrü Tolgalı | ( CTP Adayı ) | ||||
9. | Mehmet Konuşur | ( CTP Adayı ) | ||||
10. | Fahri Arabacıoğlu | ( CTP Adayı ) | ||||
11. | Emine İyikalp | ( CTP Adayı ) | ||||
12. | Gamze Bürüncük | ( CTP Adayı ) | ||||
1. | Hüseyin Ballı | ( UBP Adayı ) | ||||
2. | İsmail Kofalı | ( UBP Adayı ) | ||||
3. | Övünç Selden | ( UBP Adayı ) | ||||
4. | Süreyya Gürses | ( UBP Adayı ) | ||||
5. | Serdar Akgüç | ( UBP Adayı ) | ||||
6. | Adem Tekar | ( UBP Adayı ) | ||||
7. | Caner Gönyeli | ( UBP Adayı ) | ||||
8. | Tolga Saygıner | ( UBP Adayı ) | ||||
9. | Nurcihan Turan | ( UBP Adayı ) | ||||
10. | Osman Yalman Amcaoğlu | ( UBP Adayı ) | ||||
11. | Selin Candemir | ( UBP Adayı ) | ||||
12. | Fırat Merttürk | ( UBP Adayı ) | ||||
5. | LEFKOŞA BELEDİYESİ | |||||
Başkanlık Adayları | ||||||
1. | Mehmet Harmancı | ( TDP Adayı) | ||||
2. | Gencay Eroğlu | ( DP Adayı ) | ||||
3. | Hasan Sertoğlu | ( UBP Adayı ) | ||||
4. | Mehmet Ünal Bay | ( YDP Adayı ) | ||||
5. | Çetin Sadeli | ( BAĞIMSIZ ) | ||||
6. | Arif Salih Kırdağ | ( BAĞIMSIZ ) | ||||
Belediye Meclis Üyeliği Adayları | ||||||
1. | Çelen Çağansoy | ( TDP Adayı ) | ||||
2. | Devran Öztunç | ( TDP Adayı ) | ||||
3. | Gülay Kaşer | ( TDP Adayı ) | ||||
4. | Mehmet Parlan | ( TDP Adayı ) | ||||
5. | Aslıhan Kani | ( TDP Adayı ) | ||||
6. | Halil Erdoğan Peynirci | ( TDP Adayı ) | ||||
7. | Alev Denizgil | ( TDP Adayı ) | ||||
8. | Ayşe İpçiler | ( TDP Adayı ) | ||||
9. | Firuzan Nalbantoğlu | ( TDP Adayı ) | ||||
10. | Arınç Perçinci | ( TDP Adayı ) | ||||
11. | Sunalp Asena | ( TDP Adayı ) | ||||
12. | Mustafa Keleşzade | ( TDP Adayı ) | ||||
13. | Güner Ersen | ( TDP Adayı ) | ||||
14. | Ali Vehid | ( TDP Adayı ) | ||||
15. | Kerime Kasımoğlu Pere | ( TDP Adayı ) | ||||
16. | Murat Kanatlı | ( TDP Adayı ) | ||||
17. | Safiye Özaltıner | ( TDP Adayı ) | ||||
18. | Özmen Birinci | ( TDP Adayı ) | ||||
19. | İzlem Sönmez | ( TDP Adayı ) | ||||
20. | Mehmet Evrim Benzetsel | ( TDP Adayı ) | ||||
21. | Kemal Varoğlu | ( TDP Adayı ) | ||||
22. | Selçuk Zekai | ( TDP Adayı ) | ||||
23. | Hüseyin Malyalı | ( TDP Adayı ) | ||||
24. | Deniz Mehmet Nebih | ( TDP Adayı ) | ||||
1. | Umut Öksüz | ( HP Adayı ) | ||||
2. | Engin Bay | ( HP Adayı ) | ||||
3. | İbrahim Baykal | ( HP Adayı ) | ||||
4. | Arif Kanlıada | ( HP Adayı ) | ||||
5. | Mustafa Özilmen | ( HP Adayı ) | ||||
6. | Mehmet Manavoğlu | ( HP Adayı ) | ||||
7. | Turan Tuluhan | ( HP Adayı ) | ||||
8. | Burcu Demirtaş | ( HP Adayı ) | ||||
9. | Özgül Çırakoğlu | ( HP Adayı ) | ||||
10. | Nuri Sılay | ( HP Adayı ) | ||||
11. | Semen Gündoğdu Kula | ( HP Adayı ) | ||||
12. | İbrahim Aydın | ( HP Adayı ) | ||||
13. | Vasfiye Tunaboylu | ( HP Adayı ) | ||||
14. | Selman Beber | ( HP Adayı ) | ||||
15. | Ayşegül Özyürek Sapsızoğlu | ( HP Adayı ) | ||||
16. | Hüseyin Buba | ( HP Adayı ) | ||||
17. | Ülfet Akdeniz | ( HP Adayı ) | ||||
18. | Gizem Caner | ( HP Adayı ) | ||||
19. | Mahmut Tezcan | ( HP Adayı ) | ||||
20. | Erkan Dönmez | ( HP Adayı ) | ||||
21. | Hande Kanatlı | ( HP Adayı ) | ||||
22. | Ahmet Dağcın | ( HP Adayı ) | ||||
23. | Figen Gökeri | ( HP Adayı ) | ||||
24. | Fevzi Özersay | ( HP Adayı ) | ||||
SEÇİLMİŞ OLAN ADAYLAR
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde
|
|||||||
kesinleşen adayların sayısı, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan,
|
|||||||
aşağıdaki adayların değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası’nın 62. maddesi
|
|||||||
uyarınca seçilmiş oldukları ilan edilir.
|
|||||||
LEFKOŞA İLÇESİ
|
|||||||
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
|
|||||||
1.
|
ALAYKÖY – YILMAZKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Üçöz
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Oğuz Üçöz
|
||||||
2.
|
Mehmet Ataş
|
||||||
3.
|
Mustafa Şevki Hızal
|
||||||
4.
|
Hatice Üçöz
|
||||||
2.
|
DEĞİRMENLİK – BAŞPINAR MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mustafa Köseoğlu
|
||||||
2.
|
Mehmet Yazıcı
|
||||||
3.
|
Tarık Kahraman
|
||||||
4.
|
Yakup Suiçmez
|
||||||
3.
|
DEĞİRMENLİK – BEYKÖY MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Özkoç
|
||||||
2.
|
Osman Güdül
|
||||||
3.
|
Ömer Bolat
|
||||||
4.
|
Mehmet Salih Bozkaya
|
||||||
4.
|
DEĞİRMENLİK – CAMİALTI MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Nazmi Güler
|
||||||
2.
|
Halit Yiğitce
|
||||||
3.
|
Taceddin Özer
|
||||||
4.
|
Galip Atilla Güneri
|
||||||
5.
|
DEĞİRMENLİK – ÇUKUROVA
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Cemal Uluçay
|
||||||
2.
|
Hasan Bulut
|
||||||
3.
|
Mustafa Sofu
|
||||||
4.
|
Hilmi Tuncay
|
||||||
6.
|
DEĞİRMENLİK – DEMİRHAN
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Cemil Şensoy
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Alican Demirer
|
||||||
2.
|
Kasım Yargıcı
|
||||||
3.
|
Ayşe Mantar
|
||||||
4.
|
Mustafa Özgül
|
||||||
7.
|
DEĞİRMENLİK – ERDEMLİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hasan Öncüler
|
||||||
2.
|
Hasan Yüzçelik
|
||||||
3.
|
Yusuf Vuruşkan
|
||||||
8.
|
DEĞİRMENLİK – MEHMETCİK MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Yakup Yıldız
|
||||||
2.
|
Gürsel Emiroğulları
|
||||||
9.
|
DEĞİRMENLİK – YİĞİTLER
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Raşit Özsağlam
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ali Özcanlı
|
||||||
2.
|
Meseret Özsağlam
|
||||||
3.
|
Hasan Gürtunç
|
||||||
4.
|
Cemal Atilaoğulları
|
||||||
10.
|
GÖNYELİ – GÖNYELİ MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Ömer Menderes
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Sevilay Hacı
|
||||||
2.
|
Mehmet Tatlıcı
|
||||||
3.
|
Ferit Kabaali
|
||||||
4.
|
Azmi Erkasap
|
||||||
11.
|
LEFKOŞA – ARABAHMET MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Ali Sarı
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Asuman Taşkınçay
|
||||||
2.
|
Haluk Taşkınçay
|
||||||
12.
|
LEFKOŞA – HAMİTKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Feyzullah Raşit Bostancı
|
||||||
13.
|
LEFKOŞA – KAFESLİ MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Hüseyin Eminoğlu
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ersin Eminoğlu
|
||||||
2.
|
Keziban Eminoğlu
|
||||||
3.
|
Mehmet Halil Kaplan
|
||||||
4.
|
Sabit Gezer
|
||||||
14.
|
LEFKOŞA – KIZILAY MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Esay Akbulut
|
||||||
2.
|
Münevver Ruh
|
||||||
3.
|
Sezel Güvener
|
||||||
4.
|
Nesrin Güvener
|
||||||
15.
|
LEFKOŞA – KUMSAL MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Süleyman Güçlü
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Sezgin Güçlü
|
||||||
2.
|
Zerin Soylukal
|
||||||
3.
|
Taylan Altay
|
||||||
4.
|
Sare Karacaoğlu
|
||||||
16.
|
LEFKOŞA – KÜÇÜK KAYMAKLI MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Salih Çıdam
|
||||||
2.
|
Refik Örü
|
||||||
3.
|
Mehmet Cemal Özdoymuş
|
||||||
4.
|
İbrahim Ekici
|
||||||
17.
|
LEFKOŞA – MAHMUT PAŞA MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Yüksel Bebek
|
||||||
2.
|
Yusuf Kapli
|
||||||
3.
|
Ayhan Kurkmaz
|
||||||
4.
|
Narinç Karabulut
|
||||||
18.
|
LEFKOŞA – MARMARA MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Ahmet Yürüker
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Erdal Ilıcan
|
||||||
2.
|
Dervişe Yürüker
|
||||||
3.
|
Mehmet Erdoğdu
|
||||||
4.
|
İlker Karabina
|
||||||
19.
|
LEFKOŞA – ORTAKÖY MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Fayık Taşel
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Uğur Gülsevener
|
||||||
2.
|
Samiye Kilim
|
||||||
3.
|
Selçuk Özhuy
|
||||||
4.
|
Mustafa Kıllı
|
||||||
20.
|
LEFKOŞA – SELİMİYE MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Sayar
|
||||||
2.
|
Şekip Gümüş
|
||||||
21.
|
LEFKOŞA – TAŞKINKÖY MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Derviş Dizliklioğlu
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Aysel Dizliklioğlu
|
||||||
2.
|
Talat Ürer
|
||||||
3.
|
Ali Yorgancıoğlu
|
||||||
4.
|
Niyazi Berberoğlu
|
||||||
22.
|
LEFKOŞA – YENİCAMİ MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hasan Akkuş
|
||||||
2.
|
Vahap Baysal
|
||||||
3.
|
Adnan Getirmez
|
||||||
4.
|
Mustafa Ası
|
||||||
GAZİMAĞUSA İLÇESİ
|
|||||||
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
|
|||||||
1.
|
PİLE
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Veysal Güden
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Arif Gündoğdu
|
||||||
2.
|
Türkay Erçıka
|
||||||
3.
|
Hasan Savaş Sakallı
|
||||||
4.
|
Hasan Karagözlü
|
||||||
2.
|
BEYARMUDU – KÖPRÜLÜ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Turgay Alıkan
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Kenan Giritli
|
||||||
2.
|
Hüseyin Kadir Karamulla
|
||||||
3.
|
Yılmaz Gökbulut
|
||||||
3.
|
GAZİMAĞUSA – BAYKAL MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ahmet Handan
|
||||||
2.
|
Sevil Ersen
|
||||||
3.
|
Ayşe Aşıkoğlu
|
||||||
4.
|
Ali Özkoraltay
|
||||||
4.
|
GAZİMAĞUSA – SAKARYA MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Zerin Sarp
|
||||||
2.
|
Gizem Sarp Astan
|
||||||
3.
|
Ahmet Efecan
|
||||||
4.
|
Hüseyin Cambulat Canatan
|
||||||
5.
|
GEÇİTKALE – ÇINARLI
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Arif Kuyucuoğlu
|
||||||
2.
|
Fikri Şengünler
|
||||||
3.
|
Serkan Poyrazlı
|
||||||
4.
|
Latif Eraksan
|
||||||
6.
|
GEÇİTKALE – GEÇİTKALE
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Oğuz Güçeri
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hüsnü Bezirganoğlu
|
||||||
2.
|
Kasım Güçeri
|
||||||
3.
|
Cemal Güçeri
|
||||||
4.
|
Münevver Özükan
|
||||||
7.
|
GEÇİTKALE – MALLIDAĞ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Tengül Basri
|
||||||
2.
|
Aysu Basri
|
||||||
8.
|
GEÇİTKALE – SÜTLÜCE
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hüseyin Aksu
|
||||||
2.
|
Halil Haşim
|
||||||
3.
|
Soykan Çaltınoğlu
|
||||||
4.
|
Savaş Kavaz
|
||||||
9.
|
GEÇİTKALE – YAMAÇKÖY
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Fatma Fındık
|
||||||
2.
|
Yunus Türk
|
||||||
3.
|
Yusuf Karaahmet
|
||||||
4.
|
Celal Türk
|
||||||
10.
|
İNÖNÜ – DÖRTYOL
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Sultan Erel
|
||||||
2.
|
Ahmet Beydilli
|
||||||
3.
|
Kezban Atay
|
||||||
4.
|
İsmail Alparslan
|
||||||
11.
|
İNÖNÜ – İNÖNÜ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Ömer Efendi
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Semray Acaröz
|
||||||
2.
|
Ayşe Uluerli
|
||||||
3.
|
Kenan Kara
|
||||||
12.
|
SERDARLI – ERGENEKON
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Özgür Tepeli
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Yeter Semaay
|
||||||
2.
|
Ahmet Türkeş Kandır
|
||||||
3.
|
Mustafa Kandır
|
||||||
4.
|
Süleyman Kutlu
|
||||||
13.
|
SERDARLI – GÖNENDERE
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
İsmet Paşa Pehlivan
|
||||||
2.
|
Canan Çorba
|
||||||
3.
|
Aysu Öyçüm
|
||||||
4.
|
İsmail Kulle
|
||||||
14.
|
SERDARLI – TİRMEN
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Bülent Erik
|
||||||
2.
|
Ahmet Sağır
|
||||||
3.
|
Kadir Güven
|
||||||
15.
|
TATLISU – AKTUNÇ MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ramazan Yıldız
|
||||||
2.
|
İslam Karataş
|
||||||
3.
|
Hüseyin Açıkgöz
|
||||||
4.
|
Mehmet Yıldız
|
||||||
16.
|
TATLISU – KÜÇÜK ERENKÖY MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Özden Bütüner
|
||||||
2.
|
Yıldan Kayım
|
||||||
3.
|
Hüsamettin Aktürk
|
||||||
4.
|
Ramazan Yavşan
|
||||||
17.
|
YENİ BOĞAZİÇİ – MORMENEKŞE
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hanım Alman
|
||||||
2.
|
Esat Bıyıklıgil
|
||||||
3.
|
İlkay Erdoğuş
|
||||||
4.
|
Sıdıka Ergazi
|
||||||
18.
|
YENİ BOĞAZİÇİ – ŞEHİTLER
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Olsan Karabardak
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Güner Taykan
|
||||||
2.
|
Kasım Ereş
|
||||||
3.
|
Mehmet Ereş
|
||||||
4.
|
Ergür Çetiner
|
||||||
19.
|
YENİ BOĞAZİÇİ – YILDIRIM
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Sonuç Uzun
|
||||||
2.
|
Hüseyin Bozkanlı
|
||||||
3.
|
Osman Uzun
|
||||||
GİRNE İLÇESİ
|
|||||||
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
|
|||||||
1.
|
ALSANCAK – ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Nureddin Salcı
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Salih Palabıyık
|
||||||
2.
|
Ahmet Yurt
|
||||||
3.
|
Ahmet Salcı
|
||||||
4.
|
Kemal Mertkol
|
||||||
2.
|
ALSANCAK – ILGAZ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Bilhan Kaya
|
||||||
2.
|
Nahide Kuvvet
|
||||||
3.
|
Hanife Kuvvet
|
||||||
3.
|
ALSANCAK – MALATYA/İNCESU
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Zehra Beydola
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Halit İşçi
|
||||||
2.
|
Ertan Borat
|
||||||
3.
|
Gülhanım Öcal
|
||||||
4.
|
Fatma Karabulut
|
||||||
4.
|
DİKMEN – AĞIRDAĞ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Hasan Oktay Piro
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Özkay Ertayfur
|
||||||
2.
|
Ali Kani Sucuoğlu
|
||||||
3.
|
Ali Dayı
|
||||||
4.
|
Ömer Sertsöz
|
||||||
5.
|
DİKMEN – AKÇİÇEK
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Elmaziye Tosbıyık
|
||||||
2.
|
Ece Kinsiz
|
||||||
6.
|
DİKMEN – DAĞYOLU
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Mustafa Arap
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Şükrü Bozoğlu
|
||||||
2.
|
Ali Durakoğlu
|
||||||
3.
|
Cemal Tombul
|
||||||
4.
|
Mustafa Sessiz
|
||||||
7.
|
DİKMEN – GÖÇERİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Mustafa Göçerili
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Metin Yalınkaya
|
||||||
2.
|
Yakup Sümer Arseven
|
||||||
3.
|
Murat Güzoğlu
|
||||||
4.
|
Altan Kanat
|
||||||
8.
|
DİKMEN – GÜNGÖR
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Cengiz Han Başsın
|
||||||
2.
|
Safiye Fener
|
||||||
3.
|
Muhsine Yıldırım
|
||||||
4.
|
Pınar Demirtaş
|
||||||
9.
|
DİKMEN – KÖMÜRCÜ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
İsmet Akdeniz
|
||||||
2.
|
Çınar Öztürk
|
||||||
3.
|
Zühre İzmirli
|
||||||
10.
|
DİKMEN – ŞİRİNEVLER
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Amca
|
||||||
2.
|
Cemal Manga
|
||||||
3.
|
Hüseyin Özeralp
|
||||||
11.
|
DİKMEN – YUKARI DİKMEN MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Hüseyin Barbet
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Nejla Barbet
|
||||||
2.
|
Ali Gülakdeniz
|
||||||
3.
|
Şevket Duyar
|
||||||
4.
|
Sevilay Duyar
|
||||||
12.
|
ESENTEPE – BAHÇELİ
|
||||||
Muhtarlık Adaylı
|
|||||||
1.
|
Cafer Akbaş
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Şeref Gül
|
||||||
2.
|
İlyas Bulut
|
||||||
3.
|
Aykut Gençtürk
|
||||||
4.
|
Ali Okan Şengül
|
||||||
13.
|
ESENTEPE – BEŞPARMAK
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Hüseyin Günaltın
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ahmet Öztekin
|
||||||
2.
|
Elvahit Yurteri
|
||||||
3.
|
Cihan Günaltın
|
||||||
4.
|
Levent Günaltın
|
||||||
14.
|
GİRNE – AŞAĞI GİRNE MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Serdar Özbekoğlu
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Gönül Yavşan
|
||||||
2.
|
Erkan Dede
|
||||||
3.
|
Selen Özbekoğlu
|
||||||
15.
|
GİRNE – EDREMİT
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Hasan Gülbal
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Salih Gülbal
|
||||||
2.
|
Türkan Hızır
|
||||||
3.
|
Naile Gülbal
|
||||||
16.
|
GİRNE – KARAKUM MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hasan Arkan
|
||||||
2.
|
Tahir Aker
|
||||||
3.
|
Adem Şafak
|
||||||
17.
|
GİRNE – KARAMAN MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Saadet Cibo
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Işık Cibo
|
||||||
2.
|
Hilal Şenol
|
||||||
18.
|
GİRNE – ZEYTİNLİK KESİMİ MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Esat Atış
|
||||||
19.
|
GİRNE – ZEYTİNLİK KÖY MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Ümit Hıdırer
|
||||||
20.
|
LAPTA – ADATEPE MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Ümit Kardeşler
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hasan Bal
|
||||||
2.
|
Zühre Türkmen
|
||||||
21.
|
LAPTA – ALEMDAĞ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Ömer Tabur
|
||||||
22.
|
LAPTA – HİSARKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Canpolat Şemi
|
||||||
23.
|
LAPTA – KAYALAR
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Mürsel Kurt
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Sabri Daldal
|
||||||
2.
|
Gürsel Karadaş
|
||||||
3.
|
Gülcan Çağlayan
|
||||||
4.
|
Nurettin Öztürk
|
||||||
25.
|
LAPTA – KOCATEPE MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
Mehmet Ali Ellidört
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Rüstem Sucuoğlu
|
||||||
2.
|
Tijen Ellidört
|
||||||
3.
|
Hamit Günece
|
||||||
25.
|
LAPTA – TÜRK MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayı
|
|||||||
1.
|
İbrahim Sessiz
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Sessiz
|
||||||
2.
|
Filiz Ekinci
|
||||||
3.
|
Behiye Şengül Sessiz
|
||||||
26.
|
LAPTA – YAVUZ MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hediye Gülerman
|
||||||
2.
|
Hüseyin Gülerman
|
||||||
3.
|
Cihan Fotalı
|
||||||
GÜZELYURT İLÇESİ
|
|||||||
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
|
|||||||
1.
|
GÜZELYURT – İSMET PAŞA MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Davutoğlu
|
||||||
2.
|
Bülent Kibar
|
||||||
3
|
Özdoğan Aydınlı
|
||||||
4
|
Hüseyin Eğitmen
|
||||||
2.
|
GÜZELYURT – KALKANLI
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Kemal Kısaoğlu
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Alper Serin
|
||||||
2.
|
Nesime Askaya Direkci
|
||||||
3.
|
Alev İzdağ
|
||||||
4.
|
Kağan Kovancı
|
||||||
3.
|
GÜZELYURT- LALA MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Aygül Benekli
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Emriye Dorunay
|
||||||
2.
|
Fergül Tatlıses
|
||||||
3.
|
Salih Benekli
|
||||||
4.
|
Polat Korşan
|
||||||
4.
|
GÜZELYURT – ŞAHİNLER
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Arzu Noroğlu
|
||||||
2.
|
Hasan Dayıcık
|
||||||
3.
|
Havva Yurdal
|
||||||
4.
|
Serhan Gence
|
||||||
5.
|
GÜZELYURT – YUKARI BOSTANCI
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Cemal Yabaner
|
||||||
6.
|
GÜZELYURT – YUVACIK
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Nurten Emiroğlu
|
||||||
2.
|
Adem Çıkıkcıoğlu
|
||||||
3.
|
Neşe Cenksoy
|
||||||
4.
|
Nejla Özetem
|
||||||
İSKELE İLÇESİ
|
|||||||
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
|
|||||||
1.
|
BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Fatma Kavaz
|
||||||
2.
|
Tayfun Usbahalı
|
||||||
3.
|
Mustafa Aşut
|
||||||
4.
|
Ali Milli
|
||||||
2.
|
BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Kamil Kömürcügil
|
||||||
2.
|
İsmail Yahat
|
||||||
3.
|
Haşim Kömürcügil
|
||||||
4.
|
Ayhan Akmergiz
|
||||||
3.
|
BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Aziz Aydinci
|
||||||
2.
|
Yusuf Kalem
|
||||||
3.
|
İslam Dursun
|
||||||
4.
|
Güler Mazlum
|
||||||
4.
|
BÜYÜKKONUK-SAZLIKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Güneş Barışsal
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Çoban
|
||||||
2.
|
Ümit Hadımcı
|
||||||
3.
|
Derya Ürüncüoğlu
|
||||||
5.
|
BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Davut Sevindik
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mustafa Bulduk
|
||||||
2.
|
Gökhan Morkaya
|
||||||
3.
|
Cebrail Akıllıoğlu
|
||||||
4.
|
Meyti Ateş
|
||||||
6.
|
BÜYÜKKONUK-ZEYBEKKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Yücel Çavuş
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ali Çavuş
|
||||||
2.
|
Mehmet Çavuş
|
||||||
7.
|
DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Selami Bayramoğlu
|
||||||
DİPKARPAZ-KALEBURNU
|
|||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Meryem Kulucan
|
||||||
2.
|
Behçet Pekri
|
||||||
3.
|
Cengiz Soybir
|
||||||
4.
|
Kemal Kulucan
|
||||||
8.
|
DİPKARPAZ-POLAT PAŞA MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Şükür Güreş
|
||||||
2.
|
Sedat Tanışman
|
||||||
3.
|
Leyla Gül Gülduran
|
||||||
4.
|
İbrahim Dağ
|
||||||
9.
|
DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mimar Dağ
|
||||||
10
|
İSKELE -AĞILLAR
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
İzzet Aylanç
|
||||||
2.
|
Sami Şengünler
|
||||||
3.
|
Mustafa Memiş
|
||||||
11.
|
İSKELE -ALTINOVA
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Salih Sunal
|
||||||
2.
|
Ergun Barani
|
||||||
3.
|
Hüseyin Sağlar
|
||||||
4.
|
Ozan Tilki
|
||||||
12.
|
İSKELE-BOĞAZ MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mustafa Şen
|
||||||
2.
|
Alper Altay Babutsalı
|
||||||
3.
|
Kamil Paşa
|
||||||
4.
|
Canan Sorgün
|
||||||
13.
|
İSKELE-BOĞAZTEPE MAHALLESİ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mustafa Şener
|
||||||
2.
|
Emine Zorali
|
||||||
3.
|
Mehmet Fadıl Gül
|
||||||
4.
|
Okşan Güllü
|
||||||
14.
|
İSKELE – İSKELE MERKEZ MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Sermet Nereli
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Aysan Abdurrahmanoğlu
|
||||||
2.
|
Meryem Cevizli
|
||||||
3.
|
Dilek Kurtoğlu
|
||||||
4.
|
Fergün Nereli
|
||||||
15.
|
İSKELE-KURTULUŞ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Yakup Aksüt
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hasan Karagil
|
||||||
2.
|
Ali Aksüt
|
||||||
3.
|
Meryem Zabitler
|
||||||
4.
|
Erdinç Kırıkkale
|
||||||
16.
|
İSKELE-KUZUCUK
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Emine Erdönmez
|
||||||
2.
|
Barış Bereketligil
|
||||||
3.
|
İbrahim Saldun
|
||||||
4.
|
Kemal Yaşar Hordan
|
||||||
17.
|
İSKELE-ÖTÜKEN
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Turgut Özyöre
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hüseyin Bolel
|
||||||
2.
|
Halil Keten
|
||||||
3.
|
Murat Buram
|
||||||
4.
|
Mehmet Arkoç
|
||||||
18.
|
İSKELE-SINIRÜSTÜ
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ahmet Sadıkel
|
||||||
2.
|
Amber Ekenleroğlu
|
||||||
3.
|
Fikret Akan
|
||||||
4.
|
Çayan Bulli
|
||||||
19.
|
İSKELE-YARKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Şerif Dolu
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ceyhan Şen
|
||||||
2.
|
Fatma Turan
|
||||||
3.
|
Ümit Dolu
|
||||||
4.
|
Zafer Demir
|
||||||
20.
|
MEHMETCİK-ÇAYIROVA
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Salih Dalınç
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ahmet Ercüment
|
||||||
2.
|
Hasan Oykun
|
||||||
3.
|
Halil Türen
|
||||||
4.
|
Niyazi Dalınç
|
||||||
21.
|
MEHMETCİK-PAMUKLU
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hüseyin Köksal
|
||||||
2.
|
Ali Kehan
|
||||||
3.
|
Gülseren Bilen
|
||||||
4.
|
Mehmet Hasöz
|
||||||
22.
|
YENİ ERENKÖY-ADAÇAY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Ferdi Yılmaz
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Canan Yazıcı
|
||||||
2.
|
Özlem Nur Yılmaz
|
||||||
3.
|
Ömer Korkmazer
|
||||||
4.
|
Ali Rıza Kılıç
|
||||||
23.
|
YENİ ERENKÖY- ESENKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Levent Mihmat
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Katırcı
|
||||||
2.
|
Soner Mihmat
|
||||||
3.
|
Abdullah Coşkun
|
||||||
4.
|
Mehmet Mihmat
|
||||||
24
|
YENİ ERENKÖY-KURUOVA
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Osman Gül
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Ertan Refik
|
||||||
2.
|
Yaşar Kara
|
||||||
3.
|
Mustafa Yakuş
|
||||||
4.
|
Mustafa Kara
|
||||||
LEFKE İLÇESİ
|
|||||||
KÖY İHTİYAR HEYETLERİ
|
|||||||
1.
|
LEFKE- BAĞLIKÖY
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Coşkun Ersev
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Tekin Selkar
|
||||||
2.
|
Hasan Ersev
|
||||||
3.
|
Erdal Tahsildaroğulları
|
||||||
4.
|
Arzu Ersev
|
||||||
2.
|
LEFKE- DENİZLİ MAHALLESİ
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Salih Felek
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Kamuran Özreçberoğlu
|
||||||
2.
|
Yılmaz Koroğlu
|
||||||
3.
|
Ömer Saraç
|
||||||
4.
|
Öznur İnanır
|
||||||
3.
|
LEFKE- GEMİKONAĞI
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
Ahmet Ced
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Sensevil Ced
|
||||||
2.
|
Kemal Zaim
|
||||||
4.
|
LEFKE – LEFKE
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Raif Özkan Yıltanlılar
|
||||||
2.
|
Abdulkerem Sağlam
|
||||||
3.
|
Nuran Özersoy
|
||||||
4.
|
Mesut Akkoyun
|
||||||
5.
|
LEFKE – TAŞPINAR
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Mehmet Emin Karadayı
|
||||||
2.
|
Hüseyin Yılmaz Tamer
|
||||||
3.
|
Mustafa Kemal Lord
|
||||||
4.
|
Hasan Derin
|
||||||
6.
|
LEFKE – YEDİDALGA
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Hatice Sevindi
|
||||||
2.
|
Nevin Ertarkan
|
||||||
3.
|
Gürhan Atalar
|
||||||
4.
|
Necat Özemre
|
||||||
7.
|
LEFKE- YEŞİLIRMAK
|
||||||
Muhtarlık Adayları
|
|||||||
1.
|
İsmet Özpolat
|
||||||
İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları
|
|||||||
1.
|
Halil Gelengül
|
||||||
2.
|
Gökhan Canveren
|
||||||
3.
|
Uğur Kan
|
||||||
4.
|
Osman Kazali
|
||||||