Narkotik soruşturmasında tespit edilen şahsın tasarrufunda satışa hazır kokain bulundu

9
Narkotik
reklam alani

Girne’de Narkotik polisi tarafından yürütülen uyuşturucu soruşturmasında tasarruflarında satışa hazır vaziyette 25 gram kokain türü uyuşturucu madde tespit edilen Mustafa Yuğucu ile Aysel Gürler tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.

Polis Genel Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerinin uyuşturucu kullanıcıları ve satıcılarına yönelik etkin mücadelesi devam ediyor.

Girne’de Narkotik polisinin yürüttüğü bir uyuşturucu soruşturmasında suçla bağlantısı olduğu tespit edilen Mustafa Yuğucu’nun tasarrufunda satışa hazır vaziyette 33 ayrı pakette toplam 25 gram kokain türü uyuşturucu madde ele geçirildi. Polis Yuğucu’nun yanı sıra suçla bağlantısı olduğunu tespit ettiği Aysel Gürler isimli şahsı da tutukladı.

Zanlılar “Kanunsuz uyuşturucu madde verme ve tasarruf” suçlamaları ile bugün Girne Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı.

Yürütülen uyuşturucu soruşturması ile ilgili aranan şahıslar olduğu öğrenilirken, mahkeme soruşturmanın selameti açısından her iki zanlının da 3 gün poliste tutuklu kalmasına karar verdi.

reklam alani
Paylaş