Fikri Ataoğlu’ndan Vural Türkmen’e başsağlığı: “Kıbrıs Türk halkı bir çınarını daha kaybetti”

6
Fikri Ataoğlu
reklam alani

DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk Mücahitler Derneği eski Başkanı Vural Türkmen’e başsağlığı dileyerek “Kıbrıs Türk halkı bir çınarını daha kaybetti” dedi.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Kıbrıs Türk Mücahitler Derneği eski Başkanı Vural Türkmen’in vefatı üzerine mesaj yayınladı.

Ataoğlu, “Kıbrıs Türk halkı bir çınarını daha kaybetti” diyerek “Başta ailesi olmak üzere dava arkadaşlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim” ifadelerini kullandı.

DP Genel Başkanı Ataoğlu, açıklamasında şunları söyledi:

“Kıbrıs Türk halkının varoluş mücadelesinin zor yıllarında gerek TMT ve gerekse mücahit saflarında aldığı görevleri büyük bir liyakatle ifa etmiş Türk Mukavemet Teşkilatı’nın kahramanlarından Vural Türkmen’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Kalbi vatan sevgisi ile dolu, ülkesi için birçok birimde görev almış, aldığı görevleri layıkıyla yerine getirmiş olan Kıbrıs Türk Mücahitler Derneği eski Başkanı Vural Türkmen’in hizmetleri, daima yad edilecektir. Başta ailesi olmak üzere dava arkadaşlarına ve sevenlerine başsağlığı dilerim.”

reklam alani
Paylaş