Erkek arkadaşını bıçakla yaraladı

19
Hasan Gökel
reklam alani

Mağusa’da erkek arkadaşı Hasan Gökel’i bıçakla yaralayan 20 yaşındaki Melisa Şen tutuklandı.

Mağusa’da tartıştığı erkek arkadaşı Hasan Gökel’i sokak ortasında bıçakla yaralayan Melisa Şen Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandı.

Olaydan 3 gün sonra yakalanan zanlı Şen, “Yaralama” ve “Kanunsuz bıçak taşıma” suçlamaları ile ilgili bugün Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı.

Mahkeme, zanlı Şen’in 2 gün tutuklu kalmasına karar verdi.

19 SANTİMLİK BIÇAKLA YARALADI

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Şükrü Hafız mahkemede verdiği ifadesinde, zanlı Melisa Şen’in, 2 Ekim 2020 tarihinde Mağusa’da 15 Ağustos Bulvarı üzerinde bulunan Döveç Düğün Salonu karşısındaki kaldırım üzerinde tartıştığı erkek arkadaşı olan Hasan Gökel’i, tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu 19 cm uzunluğundaki bıçak ile belinin üstüne 1 kez sokup çıkarmak suretiyle ağır yaraladığını açıkladı.

Zanlı hakkında 3 Ekim 2020 tarihinde derdest emri temin edildiğini söyleyen Hafız, zanlının 5 Ekim 2020 tarihinde Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandığını açıkladı.

Hafız, zanlının suçu işlediğini beyan ettiğini ancak gönüllü ifade vermediğini ve zanlının bıçağın yerini göstermesi üzerine bıçağın bulunup emare alındığını açıkladı.

Yürütülen soruşturmanın yeni başladığını ifade eden Hafız, zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

reklam alani
Paylaş