DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu: Şimdi söz halkta

8
Fikri Ataoğlu
reklam alani

Demokrat Parti Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, herkesin sandığa gitmesi yönünde çağrı yaptı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, herkesin sandığa gitmesi yönünde çağrı yaptı. Ataoğlu, pandemi önlemleri çerçevesinde oyunu kullandığını ifade ederek, halkında endişe duymadan gönül rahatlığı ile oyunu kullanabileceğini belirtti.

Ataoğlu paylaşımında, “şimdi söz halkta. Birlik ve beraberlik içinde eminim bu seçimin sonucunda da kazanan Kıbrıs Türk halkı olacaktır” ifadelerini kullandı.

Ataoğlu, “her seçim dönemi halk iradesine gölge düşürmek ve halkın gücünü etkisizleştirmek için ‘sandık boykotu’ çağrısı yapanlara halkımız, sandıklara, iradesine, özgürlüğüne, geleceğine ve demokrasiye sahip çıkarak oyunu kullanacak ve en güçlü cevabı verecektir” dedi.

DP Genel Başkan’ın sosyal medya paylaşımı;

“Vatanını seven, geleceğini düşünen herkesin sandığa gitmesinin çağrısını yapıyorum. Halkımız endişe etmesinler ki pandemi önlemleri çerçevesinde oyumuzu kullandık. Gönül rahatlığı ile oyunuzu kullanabilirsiniz.

Halkın iradesinin her şeyden üstün olduğunun bilinciyle, Kıbrıs Türk varlığının adadaki teminatının garantisi ile bugün sandık başında hayırlısı ile oyumuzu kullandık.

Şimdi söz halkta. Birlik ve beraberlik içinde eminim bu seçimin sonucunda da kazanan Kıbrıs Türk halkı olacaktır.

Her seçim dönemi halk iradesine gölge düşürmek ve halkın gücünü etkisizleştirmek için ‘sandık boykotu’ çağrısı yapanlara halkımız, sandıklara, iradesine, özgürlüğüne, geleceğine ve demokrasiye sahip çıkarak oyunu kullanacak ve en güçlü cevabı verecektir.

Vatanını seven, geleceğini düşünen herkesin sandığa gitmesinin çağrısını yapıyorum. Halkımız endişe etmesinler ki pandemi önlemleri çerçevesinde oyumuzu kullandık. Gönül rahatlığı ile oyunuzu kullanabilirsiniz.”

Halkın iradesinin her şeyden üstün olduğunun bilinciyle, Kıbrıs Türk varlığının adadaki teminatının garantisi ile bugün…

Geplaatst door Fikri Ataoğlu op Zondag 11 oktober 2020
reklam alani
Paylaş