Demokrat Parti Adayları Güzelyurt ve Lefke’ye çıkartma yaptı

95

Demokrat Parti Adayları Güzelyurt ve Lefke’ye çıkartma yaptı. Girne’de aday tanıtım gecesinde bir araya geldi

reklam alani

Serdar Denktaş başkanlığındaki DP milletvekili adayları, 7 Ocak 2018 Erken Genel Seçimleri için yüksek tempoda çalışmalarına devam ederek halkla buluşmaya devam ediyorlar. Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş ve DP Adaylarının dünkü programında Güzelyurt ve Lefke Bölgelerini ziyareti vardı. Akşam saatlerinde de DP Adayları Girne Oscar Hotel’de aday tanıtım gecesine katılarak yoğun geçen bir günü tamamladı.

Denktaş: İktidarın en güçlü adayıyız

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, üç ilçede de DP’lilere verdiği mesajda, “DP’siz bir koalisyon olmayacak. Daha çok çalışalım” ifadesini kullandı.

DP’nin ülkenin en büyük üç partisinden biri olduğunu vurgulayan Denktaş, “Örgütlülüğümüz, tabanımız, partimize olan ilgi bizi daha çok çalışmaya itiyor. DP tabanı harekete geçtiği zaman, gücümüzün ne olduğunu daha önce gösterdik. Göstermeye de devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

 

Atatürk büstüne çelenk…

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş ve DP Milletvekili adayları Güzelyurt gezisine Atatürk Büstü’ne çelenk koyup saygı duruşunda bulunarak başladı. Serdar Denktaş başkanlığında DP Adayları Güzelyurt Açık Pazarı ve Güzelyurt çarşısını gezerek halkla kucaklaştılar. Güzelyurt’ta halkın yoğun ilgisiyle karşılanan adaylar gezinin devamında Lefke’ye geçerek çarşı meydanında esnafla sohbet edip Lefke halkının sıkıntılarını dinlediler.

Adaylar Girne’de aday tanıtım gecesinde buluştu

Girne Oscar Hotel’deki aday tanıtım gecesinde de tüm Demokrat Parti adayları biraraya gelerek uzun günün yorgunluğunu atıp #EniyisiniHalkbilir sloganıyla başarının kendilerinin olacağına inançlarını vurgulayıp seçimden zaferle çıkacaklarını belirttiler.

reklam alani
Paylaş