Çakıcı: Ucuz siyasete ve siyasetçiye sessiz kalmayacağım.

52
reklam alani

TKP Yeni Güçler Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, TKP Yeni Güçlerin Maraş örgütlerinin çalışma yemeğinde parti üyesi olmayan bir kişinin yemeğin sonunda davul zurna ile oynamasının “ülkücüler TKP Yeni Güçler’e katılıyorlar” şeklinde haber yapıldığını belirterek, bunu eleştirdi.

Ülkücü bir grubun partiye katılmasının söz konusu olmadığını belirten Çakıcı, Maraş bölgesindeki üyelerin yemekte bulunmasının eleştirilmesini “küçümseme” veya “ayrımcılık” yapmak olarak değerlendirdiklerini ifade etti.

Çakıcı, yaptığı yazılı açıklamanın tam metni :

Ucuz siyasete ve siyasetçiye sessiz kalmayacağım… bazı arkadaşlar TKP Yeni Güçlerin Maraş örgütlerinin çalışma yemeğinde üyemiz olmayan bir kişinin yemeğin sonunda, ki bir restoranın bahçesindeydik başka da misafirler vardı, yine bizimle ilişkisi olmayan davul zurna ile oynaması sonrasında ülkücüler TKP Yeni Güçlere katılıyor şeklinde külliyen yalan bir haber yaymaya çalıştılar.. bizi karalayarak yapılan, bizimle ilişkisi olmayan ve bir sahte sayfadan yapılan bu kara propagandanın doğru olmadığını belirtmek isterim.. İlginçtir Lefkoşada lağım kokusu ki ona b.. götürürken denir işini gücünü belediyeye harcaması gereken arkadaşlar işlerini bırakıp bizi karalamaya çalışıyorlar… sessizliğimizi acizlik olarak kimse algılamasın gereken yanıt tarafımızdan verilecektir… TKP Yeni Güçler insan ayrımı yapmaz başka partilerden katılıma kapalı değildir.. bize katılmak ve parti programımızı benimseyen tüm vatandaşlarımıza açıktır.. partimizin görüşleri aynıdır ve yolumuz bellidir.. ama bir şey daha biliyorum ki bizim BKP ile olan ittifakımızı da bozmak isteyen bu sahtekarların ve maskaraların da bir operasyon içinde olduğunun da farkındayız..

 

reklam alani
Paylaş