Akova’nın ilk transferi Ogün Dursun

69
reklam alani

Orta Mesarya’nın 1.Lig’deki tek temsilcisi Akova Vuda Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü başkan Sermen Vudalı ve yönetiminde transferde hareketli günler yaşanıyor. Yeni sezonda takımın başına teknik direktör Ahmet Ogan’ı getirdikten sonra transfer çalışmalarına hız veren Akova transfer komitesi yoğun bir şekilde görüşmelerini sürdürüyor.

Teknik direktör Ahmet Ogan’ın raporu doğrultusunda yapılan transfer görüşmelerinde olumlu sonuç alınarak daha önceden prensipte anlaştığı Ogün Dursun’la ilk transferi gerçekleştirmiş oldu. BTM Liginde Akçay’ın BTM 1.lig yükselmesinde oynadığı futbol ve attığı 9 golle grubun en çok gol atan ikinci oyuncusu olarak önemli katkısı bulunan genç ve başarılı futbolcu Ogün Dursun ile her konuda anlaşmaya varan taraflar ilk imzayı da attırmış oldu.

Teknik direktör Ahmet Ogan ile Mağusa Türk Gücü A2 takımında başlayan birliktelik, Gençler Birliği’nde ve geçtiğimiz sezon Maraş’da da devam ederken, bu sezonda Akova’nın başarısı için ter dökecek. Akova teknik direktörü Ahmet Ogan, transfer komitesi yoğun bir şekilde transfer çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, takımda görmek istediği futbolcuların transfer girişimlerinde bazıların sonuçlandığı veya sonuçlanmak üzere olan isimlerinin kısa sürede açıklanacağını belirtti.

reklam alani
Paylaş