UMK “Çocuklarımıza Sahip Çıkalım” sloganı ile kickboks ligine ana sponsor oldu

33
reklam alani

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu önleme, destek ve farkındalık çalışmaları çerçevesinde geliştirdiği  “Çocuklarımıza Sahip Çıkalım Projesi”   kapsamında KKTC Kickboks Federasyonu tarafından düzenlenen Kickboks Ligi 2020’ya ana sponsor oldu.

Kickboks, Muaythai ve MMA spor dallarını çocuklara ve gençlere tanıtıp sevdirmek, spor yapmalarını sağlayarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, bu konuda sporculara ve ailelerine gerekli eğitim desteği  sağlamayı hedefleyen “Çocuklarımıza Sahip Çıkalım Kickboks Ligi 2020”nin tanıtımıyla ilgili basın toplantısı gerçekleştirildi.

Spor Yazarları Derneği   Toplantı Salonunda gerçekleştirilen basın toplantısında Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Ağınlı ve sporcular  Enes Erdem ile Nazime Yayar konuşma yaptı.

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu yaptığı konuşmada önleme çalışmaları çerçevesinde çocukları ve gençleri güzel alışkanlıklara yönelterek kötü alışkanlıklardan uzak tutmak adına bu yıl sportif faaliyetlere verdikleri destekte çıtayı yükseltme kararı aldıklarını söyledi.

Diğer spor dalları yanında bu yıl ulusal ve uluslar arası alanda çok güzel bir başarı öyküsü olan  Kickboks Federasyonu ile “Çocuklarımıza Sahip Çıkalım” sloganı yapılacak maçlar ve etkinliklerle topluma çok anlamlı mesajlar vereceklerini vurgulayan Karaokçu, bağımlılıklarla mücadelede başarı grafiğini her alanda yükseltmekte olduklarına dikkati çekti.

Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel de yaptığı konuşmada federasyonun kurulduğu günden bu yana yaptıkları çalışmalar ve yetiştirdikleri çocuklarla uluslar arası alanda yakaladıkları  başarılar konusunda bilgiler aktardı.

reklam alani
Paylaş