Aydoğdu’dan Erdinç Küçükuncular’a tepki: “Lokmacı Kapısı, babanın evinin önü mü?”

4
reklam alani

Naim Aydoğdu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Güney Kıbrıs’tan KKTC’ye geçen Kıbrıslı Rumların kırmızı halılarla karşılanmasına tepki gösterdi. Aydoğdu, Erdinç Küçükuncular’ı eleştirerek; “Erdinç efendi Lokmacı Kapısı, babanın evinin önü mü? Kimden izin aldın, Türk milletinin onuru ile oynayamazsın” dedi.

Alparslan Türkeş’in Kıbrıs’ta doğduğu evin Müzeye dönüştürülmesinde büyük emeği olan Naim Aydoğdu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Güney Kıbrıs’tan KKTC’ye geçen Kıbrıslı Rumların kırmızı halılarla karşılanmasına tepki gösterdi.

“O kapıdan Rumu sokmamak için can veren Şehitlerin kemikleri sızlıyor” şeklinde konuşan Aydoğdu, “Erdinç efendi Lokmacı Kapısı, babanın evinin önü mü?, kimden izin aldın, Türk milletinin onuru ile oynayamazsın” dedi.

Aydoğdu’nun açıklaması şu şekilde:

“O kapıdan Rumu sokmamak için can veren Şehitlerin kemikleri sızlıyor. Gün gele Kırmızı halılarla, lokmalarla, Rumca hoş geldiniz yazıları ile karşılanacaklarını bilselerdi ölüme koşarlar mıydı?

O kırmızı halıyı oraya seren ve lokma dağıtan Simit Dünyasının sahibi Erdinç efendiye sormak lazım, Erdinç efendi Lokmacı Kapısı, babanın evinin önü mü? Kimden izin aldın, Türk milletinin onuru ile oynayamazsın, bir yerlere halı sereceksen git evinin önüne ser ve haddini aşma, bu topraklar sen keyfince hareket edesin diye kazanılmadı. Haddini aşma…”

reklam alani
Paylaş