Uyuşturucu madde taciri zanlılar tutuklu yargılanacak

14
Uyuşturucu madde taciri
reklam alani

Mağusa’da tasarruflarında toplam 375 gram 950 miligram hint keneviri türü uyuşturucu madde tespit edilen yabancı uyruklu 3 zanlı hakkındaki polis soruşturması tamamlandı. Zanlılar yargılanmayı tutuklu bekleyecek.

Mağusa’da 4 Kasım tarihinde Narkotik ekiplerinin düzenlediği operasyonda tasarruflarında toplam 375 gram 950 miligram hint keneviri türü uyuşturucu madde ile tespit edilen zanlılar Joseph Mlambo, Lunga Harrison ve Ernest Tambe Agborbejoh hakkındaki polis soruşturması tamamlandı.

“Kanunsuz uyuşturucu madde ithal, alma, verme ve tasarruf” suçlamaları ile bugün yeniden Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılan zanlılar hükümsüz tutuklu olarak 2 ayı geçmemek şartı ile Merkezi Cezaevi’ne gönderildi.

Polis mahkemede zanlılar Joseph Mlambo, Lunga Harrison’un 30 Eylül 2018 tarihinden beri ülkede izinsiz ikamet ettiğinin tespit edildiğini açıklarken, söz konusu uyuşturucu maddelerin ise zanlı Ernest Tambe Agborbejoh tarafından 375 gram olarak Ercan Havaalanı’ndan ülkeye ithal edildiğinin tespit edildiğini açıkladı.

reklam alani
Paylaş